Prawa autorskie © 2021 Tworzenie stron www i aplikacji biznesowych – idix.pl 

   

Polityka prywatności           

RODO

Przykłady

realizacji

Strona internetowa Africa with locals

Africa with locals to działalność zajmująca się pomocą niezależnym hotelom i biurom podróży znajdującym się w Afryce w znalezieniu nowych odwiedzających.    

Odwiedź stronę

Strona internetowa Kancelaria Adwokackiej PDP

Kancelaria PDP świadczy usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Oferują kompleksową pomoc prawną we wszelkich aspektach prowadzenia działalności gospodarczej. Kancelaria oferuje firmom pomoc prawną również w ich bieżącej, codziennej działalności. Celem Kancelarii jest zapewnienie profesjonalnych usług prawniczych, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i etycznych świadczonej obsługi prawnej.

Odwiedź stronę

Strona internetowa Kościół Chwały

Kościol Chwaly to niezależny kościół chrześcijański, którego celem jest oddawanie chwały Bogu w codziennym życiu i głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie. Łączy ich żarliwa wiara w Boga oraz życie przesłaniem Ewangelii. Wyznają i stosują w życiu judeochrześcijański system wartości, którego pełny i całościowy wykład zawarty został w nauczaniu Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu.

Odwiedź stronę

Strona internetowa Ekorozwój

Strona internetowa Kolift

Ekorozwój to firma z 20-letnim doświadczeniem z zakresu doradztwa i kompleksowej obsługi budowy. Długoletnie doświadczenie pozwala na dobranie urządzeń i materiałów na najwyższym poziomie, które wykazują długoletnie funkcjonowanie. Specjalizują się w: powietrznych pompach ciepła, fotowoltaice, rekuperacji, doradztwie i montażu.

Firma Kolift świadczy profesjonalne usługi wynajmu podnośników przegubowo-teleskopowych wraz z operatorem. Takie urządzenia sięgają wszędzie tam, gdzie nie dostaną się zwykłe podnośniki teleskopowe. Kolift świadczy swoje usługi 7 dni w tygodniu, całą dobę.

Strona internetowa Kornela Popławskiego

Kornel Popławski to producent muzyczny i muzyk z prawdziwą pasją. W maju 2020 r. został objęty programem stypendialnym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wydał mini album „Kornel Pop – Tribute to Polish Sonorism”.

Strona internetowa Petra Nieruchomości

Petra nieruchomości to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Oferuje kompleksowe usługi związane z obrotem nieruchomościami. W swojej pracy kierują się indywidualnym podejściem do klienta.

Odwiedź stronę

Strona internetowa Mazeko

Mazeko jest ogólnopolską firmą działającą na terenie województwa mazowieckiego i nie tylko. Oferują najwyższej klasy systemy fotowoltaiczne renomowanych europejskich producentów, kolektory słoneczne polskiej produkcji charakteryzują się sprawnością 82,4 %, pompy ciepła gruntowe i powietrzne oraz promienniki wysoko-sprawne. 

Odwiedź stronę

Sklep 100teethwhitening

100teethwhitening to sklep oferujący pasty z węglem aktywnym oraz proszek do wybielania zębów. W 100% naturalny i przyjazny dla człowieka. Usuwa plamy i przebarwienia z powierzchni zębów. Zapobiega powstawaniu ubytków, zapalenia dziąseł i bakterii.

Odwiedź stronę

Aplikacja do zarządzania firmą – Neodynki

Strona internetowa Dotti Pelotii

Strona internetowa Heroldart

Aplikacja wspomagająca prace firmy Neodynki zajmującej się badaniem, diagnozowaniem oraz prowadzaniem rehabilitacji. Zespół fizjoterapeutów prowadzi rehabilitacje wad postawy dla niemowląt, dzieci i młodzieży.

Dotti Pelotti to językowy punkt przedszkolny i opiekun dzienny w Warszawie. To miejsce stworzone z pasją, w którym dzieci czują się jak w domu oraz mają okazję do wszechstronnego i swobodnego rozwoju.

Heroldart to firma zajmująca się szeroko pojętym projektowaniem. Ich usługi obejmują m.in. tworzenie ebooków, broszur, okładek książek, kalendarzy, ulotek. Stale współpracują ze sprawdzonymi drukarniami, co sprawia że jakość ich usług stoi na wysokim poziomie.

Strona internetowa Kołodziej & Szmyt

Pracownia projektowania wnętrz Kołodziej & Szmyt istnieje od 2012 roku. Swoją ofertę kierują do osób, które cenią estetykę, funkcjonalność i wygodę. Ich celem jest znalezienie równowagi między tym co piękne, a co użyteczne.

Strona internetowa Church of Glory

Church of Glory to niezależny anglojęzyczny kościół chrześcijański. Skupia on wierzących różnych narodowości mieszkających w Warszawie. Celem Church of Glory jest oddawanie Bogu chwały poprzez codzienne życie i dzielenie się Ewangelią o Jezusie.

Aplikacja do zarządzania firmą – Traper

Dedykowana aplikacja do zarządzania dla firmy Mazeko, zajmująca się odnawialnymi źródłami energii. Program stworzony specjalnie na potrzeby firmy, jej pracowników i stanów magazynowych.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Skontaktuj się z nami.
+48 609 404 676
kontakt@idix.pl
Imię i nazwisko
Twój e-mail *
Treść zapytania
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Skontaktuj się z nami
+48 609 404 676
kontakt@idix.pl
Imię i nazwisko
Twój e-mail *
Treść zapytania
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się z nami

+48 609 404 676

kontakt@idix.pl

Strona internetowa 
Africa with locals

Skontaktuj się z nami

Strona internetowa

 Africa with locals

Strona internetowa Kancelaria Adwokackiej PDP

Przykłady

realizacji

 

+48 609 404 676

kontakt@idix.pl

idixpl