Menu Zamknij

Nasze referencje

Wiedziałam, że odpowiednia aplikacja może usprawnić działanie mojej firmy. Rozliczenia z klientami i współpracownikami zajmowało mi dużo czasu. Dzięki idix.pl posiadam w tym momencie funkcjonalny, estetyczny i prosty w obsłudze system do zarządzania moja firmą. Jeżeli potrzebujesz aplikacji, która pomoże ci w funkcjonowaniu twojego biznesu – szczerze polecam idix.pl

Zuzanna Czapiewska, Neodynki – firma fizjoterapeutyczna

Jako właściciel kancelarii prawnej szczególnie cenię sobie doradztwo oraz indywidualne podejście do klienta. Firma idix.pl spełniła moje oczekiwania świadcząc usługi w zakresie IT. Dzięki połączeniu nowoczesności z elegancją oraz umiejętnemu wkomponowaniu merytoryki strona pozyskuje nowych klientów. Polecam firmę idix.pl jako solidnego partnera w biznesie.

Jan Puchalski, Kancelaria Adwokacka PDP

Strona internetowa to nie tylko platforma informacyjna, to także narzędzie komunikacyjne, budujące wizerunek marki. W szczególności przy prowadzeniu działalności takiej jak moja, a mianowicie usług marketingu internetowego dla rynku turystycznego w Afryce. Zależało mi, aby wyróżnić się na tle stron biur podróży, z jednoczesnym zachowaniem kontekstu podróżniczego witryny. Stworzenie takiej strony to był nie lada wyczyn. Dzięki współpracy z idix.pl udało się zaimplementować wszystkie moje wymagania. Każda moja koncepcja i sugestia została zrealizowana wzorowo. Zaangażowanie i uważność całej ekipy firmy idix.pl oceniam na piątkę z plusem. Polecam wszystkim współpracę z idix.pl.

Maria Brzezińska, Africa with locals

Od kilku lat prowadzimy działalność w branży odnawialnych źródeł energii. W obliczu coraz to większej konkurencji potrzebowaliśmy odświeżyć wizerunek firmy. Jako, że strona internetowa jest najłatwiej dostępną wizytówką, postanowiliśmy w pierwszej kolejności zadbać o jej wygląd. Polecono nam firmę idix.pl. Profesjonalne podejście, cierpliwość do klienta i nieograniczone pomysły pracowników idix.pl sprawiły, że cały proces zmian to była czysta przyjemność. Dzięki firmie idix.pl wprowadziliśmy także szereg dodatkowych działań marketingowych i wizerunkowych, o których nawet wcześniej nie pomyśleliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług idix.pl.

Aneta Szuba, Mazeko – techniki solarne

Daję 5 gwiazdek! Potrzebowałem szybko prostej, a jednocześnie nowatorskiej strony internetowej. I tu z pomocą przyszła firma idix.pl. Jestem pozytywnie zaskoczony doskonałym zrozumieniem potrzeb klienta i rozwiązaniami „trafiającymi w punkt”. Dodatkowo mogę na nich liczyć przy dalszej obsłudze i rozwoju mojej strony. W 100% polecam!

Robert Niemiec, Ekorozwój

Jako osoba odpowiedzialna za marketing, stałam przed wyzwaniem redesignu strony kościoła i wprowadzenia elementów e- commerce. Razem z idix.pl dokonaliśmy metamorfozy strony, która – zawierając dużą ilość materiałów multimedialnych – była do tej pory bardzo skomplikowana pod względem UX. Cel został osiągnięty! Mamy teraz stronę dużo bardziej funkcjonalną, intuicyjną, przejrzystą. Dzięki usystematyzowaniu kontentu, stworzeniu videoteki oraz wprowadzeniu kilku efektownych rozwiązań witryna robi wrażenie! Jestem bardzo zadowolona ze zmian zaproponowanych przez idix.pl w kierunku e-commerce, które już przynoszą korzyści. Wszystkie nowe elementy doskonale współgrają ze sobą, tworząc funkcjonalną i estetyczną całość. Zatem, jeśli szukasz wsparcia w znalezieniu kreatywnych i nowatorskich rozwiązań to bardzo dobrze trafiłeś! Firma idix.pl wyróżnia się jakością komunikacji, profesjonalizmem, znajomością branży oraz zaangażowaniem w projekt.

Anna Brzezińska, Kościół Chwały

Jako punt przedszkolny potrzebowaliśmy strony, która odzwierciedlałaby naszego ducha i pokazywała nasze wartości. Dzięki współpracy z idix.pl taki efekt udało się osiągnąć. Dodatkowo witryna ma nowoczesny wygląd, przykuwa uwagę i jest bardzo rozbudowana. Znalazło się na niej wszystko to, o co prosiliśmy. Ekipa idix.pl zawsze była pomocna i otwarta na nowe rozwiązania. Polecam, współpraca z tą firmą to sama przyjemność.

Karolina Kruba, punkt przedszkolny Dotti Pelotti

Strona internetowa mojej firmy wymagała odświeżenia oraz stworzenia jej wersji mobilnej, dlatego zwróciłem się do idix.pl. Jestem bardzo zadowolony z efektu oraz z samej współpracy. Teraz strona jest dużo bardziej przejrzysta oraz dostosowana do różnych urządzeń (tablet, telefon). Polecam firmę idix.pl każdemu, kto szuka nowoczesnych i szybkich rozwiązań.

Piotr Kosman, Kolift

Jako pracownia architektury wnętrz zawsze staramy się znaleźć równowagę między tym, co ładne, a co użyteczne. Tego samego oczekiwaliśmy właśnie od naszej strony internetowej i nie zawiedliśmy się. Dzięki idix.pl witryna jest nie tylko estetyczna i elegancka, ale również przejrzysta i funkcjonalna. Dokładnie o to nam chodziło. Doskonale udało się tam zaprezentować nasze obszerne portfolio z dużą ilością zdjęć i wszystko działa bez zarzutu. Od początku do końca czuliśmy ogromne zaangażowanie ze strony zespołu idix.pl. Możemy na nich liczyć cały czas przy dalszej obsłudze strony, a także przy jej pozycjonowaniu. Widać, że każdy klient i każde zlecenie traktowane są indywidualnie. Profesjonalne podejście oraz dobra komunikacja – tak można krótko podsumować współpracę z firmą idix.pl.

Aleksandra Kołodziej, Kołodziej & Szmyt Projektowanie Wnętrz

Na rynku nieruchomości działamy już od ponad 20 lat. W ostatnim czasie postanowiliśmy jednak odświeżyć wizerunek firmy, a co za tym idzie, stronę internetową. Dzięki zmianom zaproponowanym przez idix.pl witryna jest teraz bardziej nowoczesna i dostosowana do współczesnego odbiorcy. Jest to bardzo istotne, ponieważ strona internetowa jest w końcu wizytówką każdej firmy. Współpracę z idix.pl oceniam jako bardzo dobrą.

Marek Krawczyk, Petra nieruchomości

Jako producent muzyczny potrzebowałem strony internetowej, która byłaby swego rodzaju wizytówką i reklamą moich social mediów. Polecono mi firmę idix.pl, do której się zgłosiłem. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Dostałem dokładnie to, czego chciałem i o co prosiłem. Poza tym strona powstała szybko, a na tym mi również zależało. Idix.pl to pełen profesjonalizm i dostosowanie się do wymagań klienta. Szczerze polecam współpracę z tą firmą.

Kornel Popławski, producent muzyczny

Chcieliśmy, aby nasza strona internetowa była nowoczesna i żeby przyciągała uwagę. Zależało nam również na umieszczeniu tam materiałów multimedialnych. Wszystko to udało się zrealizować i całość wygląda bardzo dobrze. Szczerze polecam współpracę z firmą idix.pl. Od samego początku dało się wyczuć duże zaangażowanie i umiejętne słuchanie potrzeb klienta.

Aleksandra Nikodem, Church of glory

Skontaktuj się z nami