Prawa autorskie © 2021 Tworzenie stron www i aplikacji biznesowych – idix.pl 

   

Polityka prywatności           

RODO

Wiedziałam, że odpowiednia aplikacja może usprawnić działanie mojej firmy. Rozliczenia z klientami i współpracownikami zajmowało mi dużo czasu. Dzięki idix.pl posiadam w tym momencie funkcjonalny, estetyczny i prosty w obsłudze system do zarządzania moja firmą. Jeżeli potrzebujesz aplikacji, która pomoże Ci w funkcjonowaniu twojego bizensu – szczerze polecam idix.pl
Jako właściciel kancelarii prawnej szczególnie cenię sobie doradztwo oraz indywidualne podejście do klienta. Firma idix.pl spełniła moje oczekiwania świadcząc usługi w zakresie IT. Dzięki połączeniu nowoczesności z elegancją oraz umiejętnemu wkomponowaniu merytoryki strona pozyskuje nowych klientów. Polecam firmę idix.pl jako solidnego partnera w biznesie.

Zuzanna Czapiewska, Neodynki – firma fizjoterapeutyczna

Jan Puchalski, Kancelaria 

Adwokacka PDP

Daję 5 gwiazdek! Potrzebowałem szybko prostej, a jednocześnie nowatorskiej strony internetowej. I tu z pomocą przyszła firma idix.pl. Jestem pozytywnie zaskoczony doskonałym zrozumieniem potrzeb klienta i rozwiązaniami „trafiającymi w punkt”. Dodatkowo mogę na nich liczyć przy dalszej obsłudze i rozwoju mojej strony. W 100% polecam!

Robert Niemiec, Ekorozwój

Strona internetowa to nie tylko platforma informacyjna, to także narzędzie komunikacyjne, budujące wizerunek marki. W szczególności przy prowadzeniu działalności takiej jak moja, a mianowicie usług marketingu internetowego dla rynku turystycznego w Afryce. Zależało mi, aby wyróżnić się na tle stron biur podróży, z jednoczesnym zachowaniem kontekstu podróżniczego witryny. Stworzenie takiej strony to był nie lada wyczyn. Dzięki współpracy z idix.pl udało się zaimplementować wszystkie moje wymagania. Każda moja koncepcja i sugestia została zrealizowana wzorowo. Zaangażowanie i uważność całej ekipy firmy idix.pl oceniam na piątkę z plusem. Polecam wszystkim współpracę z idix.pl.

Maria Brzezińska, 

Africa with locals

Od kilku lat prowadzimy działalność w branży odnawialnych źródeł energii. W obliczu coraz to większej konkurencji potrzebowaliśmy odświeżyć wizerunek firmy. Jako, że strona internetowa jest najłatwiej dostępną wizytówką, postanowiliśmy w pierwszej kolejności zadbać o jej wygląd. Polecono nam firmę idix.pl. Profesjonalne podejście, cierpliwość do klienta i nieograniczone pomysły pracowników idix.pl sprawiły, że cały proces zmian to była czysta przyjemność. Dzięki firmie idix.pl wprowadziliśmy także szereg dodatkowych działań marketingowych i wizerunkowych, o których nawet wcześniej nie pomyśleliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług idix.pl.

Aneta Szuba, 

Mazeko – techniki solarne

Jako osoba odpowiedzialna za marketing, stałam przed wyzwaniem redesignu strony kościoła i wprowadzenia elementów e-commerce. Razem z idix.pl dokonaliśmy metamorfozy strony, która – zawierając dużą ilość materiałów multimedialnych – była do tej pory bardzo skomplikowana pod względem UX. Cel został osiągnięty! Mamy teraz stronę dużo bardziej funkcjonalną, intuicyjną, przejrzystą. Dzięki usystematyzowaniu kontentu, stworzeniu videoteki oraz wprowadzeniu kilku efektownych rozwiązań witryna robi wrażenie! Jestem bardzo zadowolona ze zmian zaproponowanych przez idix.pl w kierunku e-commerce, które już przynoszą korzyści. Wszystkie nowe elementy doskonale współgrają ze sobą, tworząc funkcjonalną i estetyczną całość. Zatem, jeśli szukasz wsparcia w znalezieniu kreatywnych i nowatorskich rozwiązań to bardzo dobrze trafiłeś! Firma idix.pl wyróżnia się jakością komunikacji, profesjonalizmem, znajomością branży oraz zaangażowaniem w projekt.

Anna Brzezińska, Kościół Chwały

Nasze referencje

Imię i nazwisko
Twój e-mail *
Treść zapytania
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się z nami

+48 609 404 676

kontakt@idix.pl

+48 609 404 676

kontakt@idix.pl

idixpl