Prawa autorskie © 2021 Tworzenie stron www i aplikacji biznesowych – idix.pl 

   

Polityka prywatności           

RODO

Pełna oferta

Unikalny design

Projektujemy w sposób przemyślany, tak aby Twoja strona była efektowna i wpisywała się w aktualne trendy. Wiedząc, że kompozycja strony może nadać bardzo unikalny wizerunek marce, dostosowujemy styl witryny do branży, wizji firmy, tematyki kontentu i przede wszystkim grupy docelowej.

Zależy nam na Twoim komforcie użytkowania. Zapewniamy przyjazny CMS, czyli przejrzysty panel do zarządzania treścią strony. W prosty i intuicyjny sposób dodasz zdjęcia, dowolne treści oraz rozbudujesz stronę o dodatkowe funkcje.

Wygodna edycja

Dlaczego idix?

Nasza oferta

Zrealizowane projekty

Kierujemy się najnowszymi trendami i korzystamy z najlepszych rozwiązań technologicznych. Możesz liczyć na nowoczesność w zakresie architektury strony, funkcjonalności UX, interaktywności, wyglądu i tzw. opcji “Call to Action”.

Nowoczesne rozwiązania

Stawiamy na czytelność, przejrzystość i intuicyjność. Planujemy architekturę treści oraz makiety UI. Dostosujemy Twoją stronę do parametrów każdego urządzenia. Dzięki temu układ strony elastycznie zmienia się w zależności od typu urządzenia.

Responsywne widoki

Dbamy o to, by strona generowała ruch i zwiększała sprzedaż Twoich produktów i usług. Wiedząc, że aspekt biznesowy strony jest dla Ciebie najważniejszy proponujemy również pomoc w zakresie pozycjonowania (SEO) oraz kampanii Google Ads i Facebook.

Widoczny zysk

Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące tworzenie stron i sklepów internetowych, copywriting, projektowanie graficzne, marketing internetowy i social media. Kompleksowość naszej oferty sprawi, że osiągniesz sukces, wyróżnisz się wśród konkurencji i staniesz się rozpoznawalny w Internecie!

Kompleksowa oferta 

Oferujemy usługi w zakresie tworzenia stron www, e-commerce oraz marketingu internetowego. Specjalnie dla rozwoju Twojej firmy projektujemy dedykowane i kompleksowe narzędzia. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i sugestii. Realizując Twój projekt zapewniamy 100% naszego zaangażowania, wsparcia oraz jakości. Stworzymy dla Ciebie nie tylko stronę www, sklep internetowy czy oprogramowanie, a również platformę e-learning i animacje 2D. Zajmiemy się zarówno SEO, jak i kampanią Google oraz Facebook. Skorzystaj z naszej pomocy, aby rozwinąć Twoją firmę do pełni potencjału!

Strony www

Chcesz dopytać o szczegóły?

tel. +48 609 404 676

kontakt@idix.pl

Wiedziałam, że odpowiednia aplikacja może usprawnić działanie mojej firmy. Rozliczenia z klientami i współpracownikami zajmowało mi dużo czasu. Dzięki idix.pl posiadam w tym momencie funkcjonalny, estetyczny i prosty w obsłudze system do zarządzania moja firmą. Jeżeli potrzebujesz aplikacji, która pomoże Ci w funkcjonowaniu twojego biznesu - szczerze polecam idix.pl 

 

Zuzanna Czapiewska, Neodynki

 Jako właściciel kancelarii prawnej szczególnie cenię sobie doradztwo oraz indywidualne podejście do klienta. Firma idix.pl spełniła moje oczekiwania świadcząc usługi w zakresie IT. Dzięki połączeniu nowoczesności z elegancją oraz umiejętnemu wkomponowaniu merytoryki strona pozyskuje nowych klientów. Polecam firmę idix.pl jako solidnego partnera w biznesie. 

 

Jan Puchalski, Kancelaria Adwokacka PDP

 

 Strona internetowa to nie tylko platforma informacyjna, to także narzędzie komunikacyjne, budujące wizerunek marki. W szczególności przy prowadzeniu usług marketingu internetowego. Dzięki współpracy z idix.pl udało się zaimplementować wszystkie moje wymagania. Każda moja koncepcja i sugestia została zrealizowana wzorowo. Zaangażowanie i uważność całej ekipy firmy idix.pl oceniam na piątkę z plusem. Polecam wszystkim współpracę z idix.pl. 

 

Maria Brzezińska, Africa with locals

 

 

Od kilku lat prowadzimy działalność w branży odnawialnych źródeł energii. W obliczu większej konkurencji potrzebowaliśmy odświeżyć wizerunek firmy. Strona internetowa jest najłatwiej dostępną wizytówką, postanowiliśmy zadbać o jej wygląd. Profesjonalne podejście, cierpliwość do klienta i nieograniczone pomysły sprawiły, że cały proces zmian to była czysta przyjemność. Dzięki firmie idix.pl wprowadziliśmy szereg dodatkowych działań marketingowych i wizerunkowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług idix.pl 

 

Aneta Szuba, Mazeko

 Jako osoba odpowiedzialna za marketing, stałam przed wyzwaniem redesignu strony kościoła i wprowadzenia elementów e-commerce. Razem z idix.pl dokonaliśmy metamorfozy strony. Cel został osiągnięty! Mamy teraz stronę dużo bardziej funkcjonalną, intuicyjną, przejrzystą. Dzięki stworzeniu videoteki oraz wprowadzeniu kilku efektownych rozwiązań witryna robi wrażenie! Jestem bardzo zadowolona ze zmian zaproponowanych przez idix.pl. Zatem, jeśli szukasz wsparcia w znalezieniu kreatywnych i nowatorskich rozwiązań to bardzo dobrze trafiłeś! 

 

Anna Brzezińska, Kościół Chwały

Imię i nazwisko
Twój e-mail *
Treść zapytania
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się z nami

+48 609 404 676

kontakt@idix.pl

Opinie klientów

Strona www Kancelarii Adwokackiej PDP

System do zarządzania firmą – Neodynki

Przykłady realizacji

Strony www 

Sklepy on-line 

Strony

Sklepy

SEO

Nasza firma wnosi rewolucję w branży IT.

Tworzymy niesamowite strony internetowe

i aplikacje dla biznesu.

Pozycjonowanie

Zadzwoń lub napisz

Sklepy on-line

SEO

Kampanie

Facebook

Kampanie

Google

Systemy IT

Systemy

Systemy IT 

+48 609 404 676

kontakt@idix.pl

idixpl