Prawa autorskie © 2021 Tworzenie stron www i aplikacji biznesowych – idix.pl 

   

Polityka prywatności           

RODO

Pełna oferta

Unikalny design

Kompozycja i wygląd strony nadaje marce indywidualny i unikalny wizerunek.  Projektujemy w sposób przemyślany, tak aby Twoja wizytówka w internecie była efektowna.  Dobieramy styl witryny do tematyki kontentu, branży, a przede wszystkim do potencjalnej grupy docelowej.

Przejrzysty i przyjazny CMS, czyli panel do zarządzania treścią strony. Zapewni Tobie w prosty i intuicyjny sposób dodawanie nowych zdjęć, treści oraz pozwoli rozbudować stronę o dodatkowe funkcje.

Wygodna edycja

Strony Internetowe Piaseczno

Nasza oferta

Wybrane realizacje

Tworząc strony internetowe kierujemy sie nowoczesnymi trendami i najlepszymi rozwiązaniami.  Funkcjonalność UX, interaktywności i wygląd to aspekty na które zwracamy szczególną uwagę podczas projektowania stron.

Nowoczesne rozwiązania

Stawiamy na przejrzystą i intuicyjną stronę www. Dostosujemy wygląd do parametrów urządzeń takich jak telefony, tablety, laptopy.  Pomoże to wyświetlić poprawnie treść na wielu rozdzielczościach ekranów.

Responsywne widoki

Proponujemy pomoc w zakresie pozycjonowania (SEO) oraz kampanii Google Ads i Facebook, aby twoja strona internetowa generowała ruch i zwiększała sprzedaż Twoich produktów i usług.

Widoczny zysk

Projektowanie stron internetowych to nie koniec naszej oferty. Świadczymy usługi związane z tworzeniem sklepów internetowych, copywritingu, pozycjonowania, marketingu internetowego i social media. Kompleksowość naszej oferty sprawi, że wyróżnisz się wśród konkurencji i osiągniesz zakładany sukces.

Kompleksowa oferta 

Oferujemy usługi w zakresie tworzenia stron www, e-commerce oraz marketingu internetowego. Specjalnie dla rozwoju Twojej firmy projektujemy dedykowane i kompleksowe narzędzia. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i sugestii. Realizując Twój projekt zapewniamy 100% naszego zaangażowania, wsparcia oraz jakości. Stworzymy dla Ciebie nie tylko stronę www, sklep internetowy czy oprogramowanie, a również platformę e-learning i animacje 2D. Zajmiemy się zarówno SEO, jak i kampanią Google oraz Facebook. Skorzystaj z naszej pomocy, aby rozwinąć Twoją firmę do pełni potencjału!

Strony www

Chcesz dopytać o szczegóły?

tel. +48 609 404 676

kontakt@idix.pl

Imię i nazwisko
Twój e-mail *
Treść zapytania
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się z nami

+48 609 404 676

kontakt@idix.pl

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona www Kancelarii Adwokackiej PDP

System do zarządzania firmą – Neodynki

Przykłady realizacji

Strony www 

Sklepy on-line 

Strony

Sklepy

SEO

Nasza firma wnosi rewolucję w branży IT.

Tworzymy niesamowite strony internetowe

i aplikacje dla biznesu.

Pozycjonowanie

Zadzwoń lub napisz

Sklepy on-line

SEO

Kampanie

Facebook

Kampanie

Google

Systemy IT

Systemy

Systemy IT 

+48 609 404 676

kontakt@idix.pl

idixpl

Zapraszamy do zapoznania się z graficznym cennikiem, który prezentuje zestawienie orientacyjnych cen stron www odnosząc je do zawartości i funkcjonalności projektowanej strony. Finalna cena zależna jest oczywiście od konkretnych oczekiwań klienta wobec planowanej strony.

Cennik 

FAQ

Własna strona internetowa?

Zapoznaj się z najbardziej
nurtujacymi pytaniami.