Menu Zamknij

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi Idix


Jaki jest koszt wykonania strony internetowej?

Cena za wykonanie strony internetowej jest w dużym stopniu zależna od jej objętości, funkcji dostępnych na stronie i indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do artykułu w którym bardziej szczegółowo opisujemy tą kwestię – cennik za stronę www.


Komu zlecić stworzenie strony www – freelancer versus firma IT?

Freelancer to teoretycznie niższy koszt usługi, ale firma specjalizująca się w projektowaniu i tworzeniu stron zapewnia szerszą gamę usług. Doświadczona firma IT to przede wszystkim jakość wykonania, optymalizacja pod kątem SEO i odpowiednie zabezpieczenie witryny. A co do wspomnianych kosztów – doświadczenie posiadane przez firmę, umożliwia wykonanie zadania w krótszym czasie, a to z kolei pozwala na przedstawianie klientom co raz lepszych ofert cenowych.


Czy wycena strony jest bezpłatna?

Tak, nasza firma na podstawie potrzeb zgłoszonych przez klienta przygotowuje bezpłatną wycenę strony www. W tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Jak zacząć budowanie strony www?

Dobrym krokiem jest kontakt z idix. Po wysłuchaniu jakie są potrzeby i oczekiwania klienta wyjaśnimy jakie działania uważamy za istotne do podjęcia. Wskażemy na co należy zwrócić uwagę i jakie aspekty należy przemyśleć przed stworzeniem swojej „wizytówki w internecie”.


Czy klient może samodzielnie edytować swoją stronę bez umiejętności programistycznych?

Wszystkie nasze projekty wyposażone są w system zarządzania treścią strony (CMS), który pozwala na prostą edycję strony (jak w edytorze tekstowym) i dodawanie treści, pozycji w menu, zdjęć, filmów etc.


Czy otrzymam szkolenie z zakresu edycji strony?

Po zrealizowaniu projektu dostarczamy bezpłatne materiały w formie video na których krok po kroku wyjaśniamy metody edycji strony i poszczególnych jej elementów. Istnieje też możliwość przeprowadzenia szkolenia osobistego.


Jaki jest termin realizacji strony internetowej?

Termin realizacji strony jest zależny od poziomu skomplikowania projektu. Czas wykonania strony firmowej bez specjalnych modułów wynosi około 1 tygodnia.


Czy będę posiadał gwarancję na stronę www?

Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na wykonaną przez nas stronę internetową. Ale niezależnie od upływu terminu gwarancji, możemy z dumą powiedzieć, że nasi klienci cieszą się z dobrze działających stron latami, a my jesteśmy w pogotowiu aby ich wspierać przy dalszym rozwoju. W razie potrzeby służymy niezwłoczną pomocą w kwestiach technicznych.


Czy mogę nadzorować proces budowy mojej strony?

Zachęcamy naszych klientów do aktywnego uczestniczenia na każdym etapie tworzenia strony.


Czy idix świadczy też inne usługi IT?

Idix to nie tylko strony www, ale również sklepy internetowe, platformy do kursów online, kampanie reklamowe w internecie oraz oprogramowanie dla biznesu (aplikacje, systemy). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie.