Menu Zamknij

Przykłady realizacji

Strona internetowa Mazeko

Mazeko jest ogólnopolską firmą działającą na terenie województwa mazowieckiego i nie tylko. Oferują najwyższej klasy systemy fotowoltaiczne renomowanych europejskich producentów, kolektory słoneczne polskiej produkcji charakteryzują się sprawnością 82,4 %, pompy ciepła gruntowe i powietrzne oraz promienniki wysoko-sprawne.

Strona internetowa Africa with locals

Africa with locals to działalność zajmująca się pomocą niezależnym hotelom i biurom podróży znajdującym się w Afryce w znalezieniu nowych odwiedzających.

Sklep 100teethwhitening

100teethwhitening to sklep oferujący pasty z węglem aktywnym oraz proszek do wybielania zębów. W 100% naturalny i przyjazny dla człowieka. Usuwa plamy i przebarwienia z powierzchni zębów. Zapobiega powstawaniu ubytków, zapalenia dziąseł i bakterii.

Strona internetowa Kancelaria Adwokackiej PDP

Kancelaria PDP świadczy usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Oferują kompleksową pomoc prawną we wszelkich aspektach prowadzenia działalności gospodarczej. Kancelaria oferuje firmom pomoc prawną również w ich bieżącej, codziennej działalności. Celem Kancelarii jest zapewnienie profesjonalnych usług prawniczych, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i etycznych świadczonej obsługi prawnej.

Aplikacja do zarządzania firmą – Neodynki

Aplikacja wspomagająca prace firmy Neodynki zajmującej się badaniem, diagnozowaniem oraz prowadzaniem rehabilitacji. Zespół fizjoterapeutów prowadzi rehabilitacje wad postawy dla niemowląt, dzieci i młodzieży.

Strona internetowa Kościół Chwały

Kościol Chwaly to niezależny kościół chrześcijański, którego celem jest oddawanie chwały Bogu w codziennym życiu i głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie. Łączy ich żarliwa wiara w Boga oraz życie przesłaniem Ewangelii. Wyznają i stosują w życiu judeochrześcijański system wartości, którego pełny i całościowy wykład zawarty został w nauczaniu Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu.

Strona internetowa Dotti Pelotii

Dotti Pelotti to językowy punkt przedszkolny i opiekun dzienny w Warszawie. To miejsce stworzone z pasją, w którym dzieci czują się jak w domu oraz mają okazję do wszechstronnego i swobodnego rozwoju.

Strona internetowa Ekorozwój

Ekorozwój to firma z 20-letnim doświadczeniem z zakresu doradztwa i kompleksowej obsługi budowy. Długoletnie doświadczenie pozwala na dobranie urządzeń i materiałów na najwyższym poziomie, które wykazują długoletnie funkcjonowanie. Specjalizują się w: powietrznych pompach ciepła, fotowoltaice, rekuperacji, doradztwie i montażu.

Strona internetowa Heroldart

Heroldart to firma zajmująca się szeroko pojętym projektowaniem. Ich usługi obejmują m.in. tworzenie ebooków, broszur, okładek książek, kalendarzy, ulotek. Stale współpracują ze sprawdzonymi drukarniami, co sprawia że jakość ich usług stoi na wysokim poziomie.

Strona internetowa Kolift

Firma Kolift świadczy profesjonalne usługi wynajmu podnośników przegubowo-teleskopowych wraz z operatorem. Takie urządzenia sięgają wszędzie tam, gdzie nie dostaną się zwykłe podnośniki teleskopowe. Kolift świadczy swoje usługi 7 dni w tygodniu, całą dobę.

Strona internetowa Kołodziej & Szmyt

Pracownia projektowania wnętrz Kołodziej & Szmyt istnieje od 2012 roku. Swoją ofertę kierują do osób, które cenią estetykę, funkcjonalność i wygodę. Ich celem jest znalezienie równowagi między tym co piękne, a co użyteczne.

Strona internetowa Kornela Popławskiego

Kornel Popławski to producent muzyczny i muzyk z prawdziwą pasją. W maju 2020 r. został objęty programem stypendialnym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wydał mini album „Kornel Pop – Tribute to Polish Sonorism”.

Strona internetowa Church of Glory

Church of Glory to niezależny anglojęzyczny kościół chrześcijański. Skupia on wierzących różnych narodowości mieszkających w Warszawie. Celem Church of Glory jest oddawanie Bogu chwały poprzez codzienne życie i dzielenie się Ewangelią o Jezusie.

Strona internetowa Petra Nieruchomości

Petra nieruchomości to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Oferuje kompleksowe usługi związane z obrotem nieruchomościami. W swojej pracy kierują się indywidualnym podejściem do klienta.

Aplikacja do zarządzania firmą – Traper

Dedykowana aplikacja do zarządzania dla firmy Mazeko, zajmująca się odnawialnymi źródłami energii. Program stworzony specjalnie na potrzeby firmy, jej pracowników i stanów magazynowych.

Skontaktuj się z nami